Page tree (3.1.1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Node
tr: Düğüm

en: Add content
tr: İçerik ekle

en: Menu link
tr: Menü bağlantısı

en: Custom
tr: Özel

en: Languages
tr: Diller

en: Menus
tr: Menüler

en: Publish
tr: Yayınla

en: Unpublish
tr: Yayından kaldır

en: About
tr: Hakkında

en: Add translation
tr: Çeviri ekle

en: Add @bundle
tr: @bundle ekle
