Page tree (3.1.1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Settings
vi: Thiết lập

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Add content
vi: Thêm nội dung

en: Menu link
vi: Liên kết trên trình đơn

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Menus
vi: Trình đơn

en: Publish
vi: Xuất bản

en: Unpublish
vi: Ngưng xuất bản

en: About
vi: Giới thiệu

en: Add translation
vi: Thêm bản dịch
