Page tree (3.1.2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Settings
da: Indstillinger

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Node
da: Indholdselement

en: Add content
da: Tilføj indhold

en: Menu link
da: Menu-link

en: Custom
da: Tilpasset

en: Languages
da: Sprog

en: Menus
da: Menuer

en: Publish
da: Udgiv

en: Unpublish
da: Træk tilbage

en: About
da: Om

en: Add translation
da: Tilføj oversættelse

en: Add @bundle
da: Tilføj @bundle
