Page tree (3.1.2) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Node
kk: Түйін

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Languages
kk: Тілдер

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау
