Page tree (3.1.2) - en to ms translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Cancel
ms: Batal

en: Content types
ms: Jenis-jenis kandungan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: General settings
ms: Seting umum

en: Node
ms: Nod

en: Add content
ms: Tambah kandungan

en: Menu link
ms: Pautan menu

en: Custom
ms: Tersuai

en: Languages
ms: Bahasa-bahasa

en: Menus
ms: Menu

en: Publish
ms: Terbit

en: Unpublish
ms: Nyahterbit

en: About
ms: Perihal
