Page tree (3.0.2) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Node
cy: Nod

en: Custom
cy: Addasu

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: Menus
cy: Dewislenni

en: Publish
cy: Cyhoeddi

en: Unpublish
cy: Heb ei gyhoeddi
