Page tree (3.0.2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Node
ml: നോഡ്

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍

en: Publish
ml: പ്രസിദ്ധീകരിക്കുക
