Page tree (8.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Settings
is: Stillingar

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Add content
is: Bæta við efni

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Languages
is: Tungumál

en: Menus
is: Valmyndir
