Page tree (8.x-1.0-alpha5) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Languages
km: ភាសា

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ
