Page tree (8.x-1.0-alpha5) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ
