Page tree (8.x-1.0-alpha7) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Settings
nl: Instellingen

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Languages
nl: Talen

en: Menus
nl: Menu's

en: Publish
nl: Publiceren

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: Add translation
nl: Vertaling toevoegen

en: Add @bundle
nl: @bundle toevoegen
