Page tree (8.x-1.0-alpha8) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Settings
bg: Настройки

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Languages
bg: Езици

en: Menus
bg: Менюта

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай
