Page tree (8.x-1.0-alpha8) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Settings
pt: Definições

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Add content
pt: Adicionar conteúdo

en: Custom
pt: Personalizado

en: Languages
pt: Idiomas

en: Publish
pt: Publicar

en: Unpublish
pt: Despublicar

en: Add translation
pt: Adicionar tradução

en: Add @bundle
pt: Adicionar @bundle
