Page tree (8.x-1.0-alpha9) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Settings
he: הגדרות

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Custom
he: מותאם

en: Languages
he: שפות

en: Menus
he: תפריטים

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Add @bundle
he: הוספת @bundle
