Page tree (8.x-1.0-alpha9) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Custom
lt: Savitas

en: Languages
lt: Kalbos

en: Menus
lt: Meniu

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta
