Page tree (8.x-1.0-alpha10) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Settings
fi: Asetukset

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Add content
fi: Lisää sisältöä

en: Menu link
fi: Valikkolinkki

en: Custom
fi: Oma

en: Languages
fi: Kielet

en: Menus
fi: Valikot

en: Publish
fi: Julkaise

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: Add translation
fi: Lisää käännös

en: Add @bundle
fi: Lisää @bundle
