Paid Ads (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Yes
be: Так

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: Created
be: Створана

en: Mode
be: Лад

en: Owner
be: Уладальнік

en: Method
be: Метад

en: Configuration
be: Налады

en: Bundle
be: Набор

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Use field label: @display_label
be: Ужываць цэтлік поля: @display_label
