Paid Ads (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
