Paid Ads (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Payer
fi: Maksaja

en: Type
fi: Tyyppi

en: Currency
fi: Valuutta

en: Yes
fi: Kyllä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Options
fi: Valinnat

en: Created
fi: Luotu

en: Mode
fi: Tila

en: Amount
fi: Määrä

en: Owner
fi: Omistaja

en: Method
fi: Tapa

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Payment method
fi: Maksutapa

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Sandbox
fi: Harjoittelualue

en: Bundle
fi: Paketti

en: Payment type
fi: Maksutyyppi

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Boolean value
fi: Boolean arvo

en: Use field label: @display_label
fi: Käyttäjän kentän etiketti: @display_label
