Paid Ads (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Støða

en: Type
is: Slag

en: Yes
is: Ja

en: Edit
is: Broyt

en: Save
is: Goym

en: Options
is: Setingar

en: Created
is: Stovnað

en: Mode
is: Støða
