Paid Ads (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Payer
lt: Mokėtojas

en: Type
lt: Tipas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Yes
lt: Taip

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Created
lt: Sukurta

en: Mode
lt: Būdas

en: Amount
lt: Suma

en: Owner
lt: Savininkas

en: Method
lt: Būdas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Live
lt: Gyva

en: Bundle
lt: Paketas

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Boolean value
lt: Boolean reikšmė

en: Use field label: @display_label
lt: Naudoti laukelio žymę: @display_label
