Paid Ads (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Yes
mn: Тийм

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: Mode
mn: Горим

en: Configuration
mn: Тохиргоо
