Paid Ads (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Yes
sl: Da

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Options
sl: Možnosti

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Mode
sl: Način

en: Owner
sl: Lastnik

en: Method
sl: Metoda

en: Configuration
sl: Nastavitve
