Paid Ads (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Status
et: Olek

en: Payer
et: Maksja

en: Type
et: Liik

en: Currency
et: Valuuta

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Options
et: Valikud

en: Created
et: Loodud

en: Amount
et: Kogus

en: Owner
et: Omanik

en: Method
et: Meetod

en: Configuration
et: Seadistus

en: Payment method
et: Makseviis

en: Changed
et: Muudetud

en: Sandbox
et: Liivakast

en: Bundle
et: kogum

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Boolean value
et: Kahendmuutuja väärtus
