Paid Ads (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Payer
hu: Fizető

en: Type
hu: Típus

en: Currency
hu: Pénznem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: ID
hu: Azonosító

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Created
hu: Létrehozva

en: Amount
hu: Összeg

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Method
hu: Mód

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Paid
hu: Fizetve

en: Payment method
hu: Fizetési mód

en: Changed
hu: Módosítva

en: Live
hu: Élő

en: Sandbox
hu: Homokozó

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Payment type
hu: Fizetési típus

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Boolean value
hu: Logikai érték
