Paid Ads (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Payer
ka: გადამხდელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
