Paid Ads (8.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Bundle
ne: पोका
