Paid Ads (8.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Currency
oc: Devisa

en: Edit
oc: Modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Options
oc: Opcions

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Amount
oc: Montant

en: Owner
oc: Proprietari

en: Method
oc: Metòde

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Paid
oc: Pagat

en: Changed
oc: Modificat

en: Bundle
oc: Paquet
