Paid Ads (8.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Payer
pt: Pagador

en: Type
pt: Tipo

en: Currency
pt: Moeda

en: Edit
pt: Editar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Options
pt: Opções

en: Created
pt: Criado

en: Amount
pt: Quantia

en: Owner
pt: Proprietário

en: Method
pt: Método

en: Configuration
pt: Configuração

en: Changed
pt: Alterado

en: Boolean value
pt: Valor booleano
