Paid Ads (8.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Payer
ta: செலுத்துபவர்

en: Type
ta: வகை

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Method
ta: முறை

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Bundle
ta: பொதி
