Paid Ads (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Boolean value
th: ค่าของBoolean
