Paid Ads (8.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Type
vi: Kiểu

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: ID
vi: Mã

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Amount
vi: Số lượng

en: Owner
vi: Chủ sở hữu

en: Method
vi: Phương thức

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Paid
vi: Đã thanh toán

en: Payment method
vi: Phương thức thanh toán

en: Changed
vi: Đã thay đổi
