Paid Ads (8.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Currency
cs: Měna

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Options
cs: Možnosti

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Amount
cs: Částka

en: Owner
cs: Vlastník

en: Method
cs: Metoda

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Paid
cs: Zaplaceno

en: Payment method
cs: Způsob platby

en: Changed
cs: Změněno

en: Sandbox
cs: Sandbox (cvičný účet)

en: Last view
cs: Poslední zobrazení

en: Field types
cs: Typy polí

en: Boolean value
cs: Logická hodnota
