Paid Ads (8.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်
