Paid Ads (8.x-1.0-beta3) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Payer
si: ගෙවන්නා

en: Type
si: වර්ගය

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
