Paid Ads (8.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Created
sq: Krijuar

en: Configuration
sq: Konfigurimi
