Paid Ads (8.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Payer
sv: Köpare

en: Type
sv: Typ

en: Currency
sv: Valuta

en: Edit
sv: Redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Options
sv: Alternativ

en: Created
sv: Skapad

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Amount
sv: Belopp

en: Owner
sv: Ägare

en: Method
sv: Metod

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Paid
sv: Betald

en: Payment method
sv: Betalningsmetod

en: Changed
sv: Ändrad

en: Sandbox
sv: Sandlåda

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Last view
sv: Senast visad

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Boolean value
sv: Booleskt värde
