Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Color
am: ቀለም

en: Bundle
am: ቅርቅብ
