Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: PayPal
ar: باي بال

en: Payer
ar: دافع

en: Type
ar: النوع

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: ID
ar: المعرف ID

en: Options
ar: الخيارات

en: Created
ar: الإنشاء

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Mode
ar: النمط

en: Amount
ar: المبلغ

en: Owner
ar: المالك

en: Method
ar: الطريقة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Color
ar: اللون

en: Checkout
ar: الأداء

en: White
ar: أبيض

en: Payment method
ar: طريقة الدفع

en: Changed
ar: تم التغير

en: Live
ar: مباشر

en: Black
ar: أسود

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Last view
ar: آخر مشاهدة
