Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Payer
ca: Pagador

en: Type
ca: Tipus

en: Currency
ca: Moneda

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Options
ca: Opcions

en: Created
ca: Creat

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Amount
ca: Import

en: Owner
ca: Propietari

en: Method
ca: Mètode

en: Configuration
ca: Configuració

en: Checkout
ca: Passa per caixa

en: Paid
ca: Pagat

en: White
ca: Blanc

en: Payment method
ca: Mètode de pagament

en: Changed
ca: Canviat

en: Live
ca: En viu

en: Black
ca: Negre

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Shape
ca: Forma

en: Last view
ca: Darrera visualització

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Boolean value
ca: Valor booleà
