Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Payer
da: Betaler

en: Currency
da: Valuta

en: Edit
da: Redigér

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Options
da: Valg

en: Created
da: Oprettet

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Client ID
da: Klient ID

en: Mode
da: Tilstand

en: Amount
da: Beløb

en: Owner
da: Ejer

en: Method
da: Metode

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Color
da: Farve

en: Checkout
da: Til kassen

en: Paid
da: Betalt

en: White
da: Hvid

en: Payment method
da: Betalingsmetode

en: Changed
da: Ændret

en: Live
da: Eksisterende

en: Black
da: Sort

en: Shape
da: Facon

en: Last view
da: Seneste visning

en: Field types
da: Felttyper

en: Boolean value
da: Boolsk værdi
