Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Options
el: Επιλογές

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Mode
el: Τρόπος

en: Amount
el: Ποσό

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Method
el: Μέθοδος

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Color
el: Χρώμα

en: Checkout
el: Ολοκλήρωση Παραγγελίας

en: White
el: Λευκό

en: Payment method
el: Τρόπος πληρωμής

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Black
el: Μαύρο

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Not Set
el: Δεν έχει οριστεί

en: Last view
el: Τελευταία προβολή

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Boolean value
el: Τιμή Boolean
