Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Color
eo: Koloro

en: Black
eo: Nigra

en: Bundle
eo: Fasko
