Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Payer
eu: Ordainketaren jabea

en: Type
eu: Mota

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: ID
eu: IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: Created
eu: Sortua

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Mode
eu: Modoa

en: Owner
eu: Jabea

en: Method
eu: Metodoa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Color
eu: Kolore

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Black
eu: Beltza

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Boolean value
eu: Booleano balioa
