Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to fr translation catalogue (33 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Status
fr: État

en: Payer
fr: Débiteur

en: Currency
fr: Devise

en: Edit
fr: Modifier

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Amount
fr: Montant

en: Owner
fr: Propriétaire

en: Method
fr: Méthode

en: Color
fr: Couleur

en: Checkout
fr: Passer la commande

en: Paid
fr: Payant

en: Pay
fr: Payer

en: White
fr: Blanc

en: Payment method
fr: Mode de paiement

en: Changed
fr: Modifié

en: Live
fr: En direct

en: Silver
fr: Argent

en: Black
fr: Noir

en: Sandbox
fr: Bac-à-sable

en: Bundle
fr: Type

en: Module Settings
fr: Paramètres du module

en: Not Set
fr: Non défini

en: Payment type
fr: Type de paiement

en: Shape
fr: Forme

en: Last view
fr: Dernière consultation

en: Field types
fr: Types de champs

en: Not paid
fr: Non payé

en: Boolean value
fr: Valeur booléenne
