Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Payer
gl: Pagador

en: Type
gl: Tipo

en: Currency
gl: Divisa

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Options
gl: Opcións

en: Created
gl: Creado

en: Mode
gl: Modo

en: Amount
gl: Cantidade

en: Owner
gl: Propietario

en: Method
gl: Método

en: Configuration
gl: Configuración

en: Color
gl: Cor

en: Checkout
gl: Node Checkout

en: White
gl: Branco

en: Payment method
gl: Método de pago

en: Changed
gl: Cambiado

en: Live
gl: Vista previa

en: Black
gl: Negro

en: Bundle
gl: Paquete

en: Last view
gl: Última visita
