Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Save
ht: Anrejistre

en: Changed
ht: Chanje
