Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Color
hy: Գույն

en: Bundle
hy: Փաթեթ
