Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Payer
is: Greiðandi

en: Type
is: Gerð

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: ID
is: Kenni

en: Options
is: Möguleikar

en: Created
is: Stofnað

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Mode
is: Hamur

en: Amount
is: Upphæð

en: Owner
is: Eigandi

en: Color
is: Litur

en: Checkout
is: Ganga frá pöntun

en: Payment method
is: Greiðsluháttur

en: Black
is: Svartur

en: Field types
is: Tegundir svæða
