Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: PayPal
mr: पे पल

en: Payer
mr: पैसे देणारा

en: Type
mr: प्रकार

en: Currency
mr: चलन

en: Edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: ID
mr: आय डी

en: Options
mr: विकल्प

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Owner
mr: मालक

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Color
mr: रंग

en: Bundle
mr: बंडल
